Dlaczego „Wobec Siebie”?

Nazwa firmy nie jest przypadkowa. Zawiera się w niej nie tylko misja ale również wizja firmy, która ściśle wiąże się z Tobą, ze mną, z nami…. czyli z  człowiekiem, jego stosunkiem Wobec Siebie oraz Wobec innych osób. Od tego się wszystko zaczyna.

Misją naszej firmy jest pomóc Tobie w rozwoju, w realizacji Twoich potrzeb, przełamaniu  ograniczeń, trudności i poszukaniu zasobów dzięki którym, będziesz wzrastać.

Dróg do osiągnięcia swoich  celów oraz stylów w jaki realizujemy swoje potrzeby może być wiele. Z doświadczenia wiemy, że większość z nas jest bardzo krytyczna Wobec Siebie, nie akceptujemy swoich potknięć, pomyłek, kieruje się wymogami społecznymi, oczekiwaniami innych czy obowiązującymi trendami. Wydaje się, że tylko dzięki krytyce możemy się „poprawić”, być dość dobrzy i osiągnąć więcej.

Nic bardziej mylnego.

Życzliwość Wobec Siebie, samowspółczucie, to skuteczna metoda w podnoszeniu jakości życia w wielu jego obszarach. Jest narzędziem skutecznego radzenia sobie w trudnych chwilach, jak również w samorozwoju. Taką formą pomocy i pracy będziemy Cię wspierać.

Wobec Siebie to przede wszystkim ludzie, zespół, który jest życzliwy, uczciwy i pomocny Wobec Siebie i Wobec wszystkich innych osób.

Jesteśmy po to, by Ci pomóc.

Na naszej stronie znajdziesz więc ofertę, którą dopasujesz Wobec Siebie na miarę, nie tylko pod względem oferowanych usług ale również sposobu spotkań. Możesz  więc skorzystać z terapii indywidualnej w gabinecie bądź online a może wolisz spotkanie i omówienie problemu przy kawie w ulubionym przez Ciebie miejscu.

Psychoterapia indywidualna, grupy wsparcia, coaching, warsztaty, pomoc psychiatryczna czy zakup jednego z proponowanych przez nas  szkoleń bądź warsztatów- wybór należy do Ciebie.