Warsztaty

1. Mapa marzeń.

Nie tylko należy marzyć, ALE marzyć trzeba dobrze. Bo jak mówił Walt Disney: „Jeżeli potrafisz marzyć, potrafisz też tego dokonać”.

Mark Zuckerberg, Steve Jobs, Ewa Chodakowska, Robert Lewandowski. Każdy z nich miał marzenia, ale również skrupulatnie je realizował. Skąd taka siła i determinacja? Czynników z pewnością jest wiele. Najważniejsze jednak jest to, że były to ich marzenia, doskonale wiedzieli co chcą osiągnąć i jak to zrobić.

Jeśli nie mamy marzeń, nie wiemy jaką drogą i gdzie chcemy iść, często zdajemy się na los, przypadkowość. Czasem okazuje się, że realizujemy czyjeś wizje naszej osoby albo czyjeś marzenia. I niby wszystko je ok, ale do szczęścia ciągle czegoś nam brakuje.
Bywa również, że mamy jasno wytyczoną drogę i plan działania, ale tak pochłonęła nas ta wizja, że zabrakło nam przestrzeni na inne obszary naszego życia.
Podczas warsztatu będziemy nie tylko marzyć, wizualizować i tworzyć, będziemy również, a może nawet przede wszystkim, odpowiadać sobie na pytania:
Kim jestem tak naprawdę w środku?
Co jest dla mnie ważne?
Gdzie się znajduję?
Jak ma wyglądać moje życie?

Mapa Marzeń jest rodzajem drogowskazu, który pomoże odpowiedzieć nam na te pytania, co pozwoli nadać naszemu życiu właściwy kierunek.

Dzięki warsztatowi:
• wyjdziesz z własną mapą marzeń, która nada kierunek twojemu życiu;
• określisz i zaplanujesz jak spełnić swoje marzenia;
• otrzymasz wiedzę kim jesteś i czego tak naprawdę potrzebujesz;
• dowiesz się, czy Twoje życie pozostaje w harmonii we wszystkich jego obszarach;
• zamiast tylko marzyć, zaplanujesz jak te marzenia zrealizować;
• przekonasz się czy twoja marzenia i cele są tak naprawdę twoje;
• wyjdziesz z nową energią i nowym siłami do działania.

Podczas warsztatu będziemy korzystać między innymi z takich narzędzi jak Koło Życia. Dzięki niemu określisz w jakim kierunku chcesz zmierzać i jak można to zrobić. Nauczysz się określać priorytety i formułować cele oraz staniesz się bardziej świadoma / świadomy.

karina-carvalho-87364-unsplash